Me

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@haippi.fi
Riku Pesonen
Asiakkuusjohtaja
riku.pesonen@haippi.fi
+358 20 741 5282
Rene Huhtala
Projektipäällikkö
rene.huhtala@haippi.fi
+358 20 741 5288
Jimi Paakkanen
Luova johtaja
jimi.paakkanen@haippi.fi
+358 20 741 5283
Tuure Veija
Art Director
tuure.veija@haippi.fi
+358 20 741 5285
Joonas Mykkänen
Graafinen suunnittelija
joonas.mykkanen@haippi.fi
+358 20 741 5285
Kevin Hasselqvist
Digital Marketing Specialist
kevin.hasselqvist@haippi.fi
Roosa Hirvonen
Copywriter
roosa.hirvonen@haippi.fi
Daniel Santonen
Full Stack Developer
daniel.santonen@haippi.fi
Sinä?
Miksi Haippi?
  • arrow
    Omaamme vankkaa kokemusta eri toimialojen yrityksistä.
  • arrow
    Haluamme jakaa luovat ideamme sinun kanssasi.
  • arrow
    Tarjoamme rentoa ja rehtiä palvelua.
Herätimmekö kiinnostuksesi?
Kiinnostuitko palveluistamme ja haluaisit tietää lisää? Ota meihin yhteyttä tai jätä yhteystietosi, niin olemme sinuun yhteydessä. Mikäli tiedät jo, mitä palveluita tiimiltämme tarvitset, voit jättää suoraan tarjouspyynnön!